Srdcová záležitosť

práca i vášeň

Niečo o nás


KAŽDÝ DEŇ SA STARÁME

... aby naša kaviareň bola živým miestom, ktoré radi navštevujú Košičania i návštevníci z iných kútov sveta - blízkych i vzdialených.

KÁVA

... je v kaviarni na prvom mieste - samozrejme. Naša ponuka je však omnoho širšia a koncipujeme ju tak, aby...        

LOKÁLNOSŤ JE PRE NÁS HODNOTA

Je pre nás prirodzene čerpať z dostupných lokálnych zdrojov, prispievat ich prosperite svojou účasťou a zároveň v rámci svojich služieb vám - našim priaznivcom a zakaznikom - poskytovať kvalitné domáce produkty z blízkeho okolia - čokoládové pralinky, doma pečené torty a zákusky, miestne remeselné nápoje, ale napríklad aj ručne vyrábanú prírodnú kozmetiku.

NAŠA KAVIAREŇ PONÚKA VIAC

Je to priestor otvorený nápadom a kreativite. Ak potrebujete príjemné miesto na stretnutie - sme tu pre vás... inšpirujte nás, radi vám vyhovieme.

TEŠÍME SA NA VÁS... POSTAVÍM NA KÁVU?

Vaša Klaudia Galčíková

Ľudia o našej kaviarni

(google maps)


Milá kaviarnička v centre s príjemnou atmosférou a nevtieravým personálom. Kávička super a koláčiky delikateska ...

Emília Parobeková

Recine je skutočne výnimočná kaviareň 👌 Interiér pôsobí veľmi príjemne a je plný vkusných dekoracií. Kávička veľmi chutná, koláčiky perfektné, obsluha príjemná 👍

Marko Torda

The most perfect coffee I tasted in Košice. Tasty croissant 🥐 with cheese. Delicious tiramisu I really liked the place. Prices are reasonable .

Tito

Na ponuku je množstvo fantastických nápojov a chutných jedál. Atmosféra a posedenie kaviarne je príjemné, čisté a útulné. Obsluha je taktiež rýchla a prívetivá. Vrelo odporúčam.

Viktor Hrubý

Najlepšia kaviarnička v Košiciach, viac rokov jedine RACINE ❤🌷 Milá a usmievavá obsluha, pekné prostredie a v lete aj posedenie vonku. Káva výborná, nápoje, koláčiky mňam. 😉😉😊😊

Jana Petrčáková

Príjemná, tichá kaviarnička. Milá obsluha a čo sa týka ponuky, je si z čoho vybrať :) či už ste kávomilci, či nie. Ideálne na posedenie s knihou. V lete nádherná, idylicko-romantická terasa. So psíkom taktiež nemajú problém. Chválime. ...

Bea Babjaková

One of my favorite cafes in Košice. I just love the theme of the place, contributes greatly to the atmosphere. You can also sit outside in a small courtyard which offers the right amount of privacy. It is small but really cosy hidden away from the racket of the promenade.

Viktor Sopko

I have visited this place like three times. To tell the truth, I love to sit outside in the passage area, this is the reason I return here and not for the coffee. Not a crowded place, you wont get disturbed by people walking around. Calm area with an athmosphere, also quite good music. Takes you away a bit from Košice.

Nora Lojkovics

coffee: good
interior: nice and stylish
staff: nice and competent
suitability for work: internet is fine;
there is background music;
a bit darker than in most cafes

Marian Rusnak